O NAS

Biuro Turystyki ORION istnieje na rynku polskim od 1992 roku i od samego początku działalności specjalizuje się w kształceniu kadr dla turystyki. To właśnie w 1992 roku powstała Szkoła Pilotów Wycieczek i Rezydentów Orion, która do tej pory zapewniła najwyższe kwalifikacje kilku tysiącom pilotów i rezydentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w 2012 roku do naszej oferty dołączyliśmy kursy Nordic Walking i ze względu na specyfikę i tematykę tych szkoleń stworzyliśmy dla Państwa osobną stronę WWW.

Jesteśmy solidnym i  renomowanym szkoleniowcem wpisanym do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym 2.14/00284/2006

Działamy na podstawie zezwolenia Wojewody Mazowieckiego (nr rejestru 0116) oraz jesteśmy członkiem i współzałożycielem Warszawskiej Izby Turystyki.

Wyróżniamy się świetną kadrą  instruktorów/wykładowców, bardzo atrakcyjnymi cenami oraz wyjątkowymi programami szkoleń rekomendowanymi przez Zakład Gimnastyki i Sportu dla Wszystkich warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Autorski program szkolenia Nordic Walking opracowała absolwentka jedynej w Polsce 1,5 – rocznej specjalizacji instruktorskiej – NORDIC WALKING (instruktor rekreacji ruchowej) realizowanej w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – Maja Mańkowska.

Maja Mańkowska

Maja Mańkowska

REKOMENDACJA AWF

REKOMENDACJA AWF

  • Doktorantka AWF (specjalizacja: wychowanie fizyczne)
  • Absolwentka studiów stacjonarnych licencjackich i magisterskich na kierunku Turystyka i Rekreacja w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
  • Instruktor Nordic Walking – specjalizacja 3 semestralna (156 h)
  • Instruktor Pilates (1 i 2 stopień praca na matach, pozycja stojąca, osoby starsze, pilates – zdrowy kręgosłup)
  • Instruktor fitness – gimnastyczne formy rekreacji

Czynnie pracuje w zawodzie instruktora Nordic Walking, Pilates i fitness, ciągle podnosi swoje kwalifikacje i zgłębia wiedzę dotyczącą aktywności fizycznej człowieka, szczególnie w aspekcie zdrowotnym. Wiele wymaga od siebie i swoich klientów, którzy są dla niej niewyczerpaną skarbnicą inspiracji. Autorka publikacji w zakresie koordynacyjnych zdolności motorycznych kwalifikowanych zawodników sportowych, budowy somatycznej sportowców, a także aktywności fizycznej osób starszych.

O Nordic Walking mówi:

Przygodę z NORDIC WALKING rozpoczęłam w 2007 roku na 1,5 – rocznej specjalizacji: INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ – NORDIC WALKING, na warszawskiej AWF. Do wyboru tej ścieżki przekonał mnie początkowo aspekt zdrowotny. NW okazał się świetnym lekarstwem po poważnej operacji kolana i pozwolił mi dość szybko wrócić do formy. Stopniowo zaczęłam odkrywać również inne zalety tej dyscypliny i dziś zarażam pasją wszystkich, którzy stają na mojej drodze! W swojej dość intensywnej karierze instruktora Nordic Walking nie spotkałam osoby, której nie nauczyłabym porządnie chodzić! Wierzę, że moi klienci są moją wizytówką – dlatego zawsze przekazuję 100% swojej wiedzy i umiejętności”.